Materiały dydaktyczne

Dla każdego przedszkola, jak również dla rodziców bardzo ważne są materiały dydaktyczne, które nie tylko usprawniają pracę placówki, ale przede wszystkim wpływają na prawidłowy rozwój przedszkolaków.

JaJunior proponuje Państwu korzystanie z innowacyjnego systemu eksperckiego wraz ze specjalne opracowaną bazą wiedzy w postaci poradników, propozycji zabaw, kolorowanek, gier i innych materiałów dydaktycznych dla przedszkolaków.

Ten wyjątkowy system pozwala przedszkolom na rozszerzenie działalności dydaktycznej oraz na usprawnienie komunikacji pomiędzy placówką a rodzicami.

Inteligentny system ekspercki JaJunior znajduje się na stronie www każdego przedszkola należącego do programu. Takie rozwiązanie pozwala zainteresowanym rodzicom bezpośrednio trafiać do najważniejszych informacji w postaci porad, gier edukacyjnych, ulubionych kolorowanek dziecka, czy też innych materiałów dydaktycznych. Wystarczy po zalogowaniu, wypełnić krótki formularz na temat zainteresowań dziecka aby system sam wyszukał najbardziej przydatne informacje.

Ponadto, w ramach programu, oferujemy Państwu korzystanie z darmowego okresu próbnego, który bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów pozwoli zapoznać się z wszystkimi możliwościami i zaletami posiadania dostępu do inteligentnego sytemu eksperckiego JaJunior dla przedszkoli i przedszkolaków.

Certyfikat Jakości KidZone dla JaJunior.pl Certyfikat Jakości KidZone dla JaJunior.pl