Korzyści dla Rodziców

Program JaJunior to pakiet wielu korzyści zarówno dla przedszkoli, jak i rodziców oraz dzieci.

Każdy element programu został bowiem dokładnie przemyślany i opracowany, po to aby odprowadzanie i pozostawianie dzieci w przedszkolach było dla wszystkich stron wyłącznie przyjemnością.

Jakie korzyści z JaJunior czerpią rodzice?
Przede wszystkim spokój i świadomość, że ich dzieci są bezpieczne.

Odpowiedzialna i profesjonalna opieka to bowiem najważniejszy problem z jakim muszą zmierzyć się rodzice, którzy po raz pierwszy dokonują wyboru miejsca do jakiego będzie uczęszczać ich przedszkolak. Rodzice w tej kwestii zawsze chcą aby przedszkole było miłe, bezpieczne, profesjonalne i dobrze zorganizowane. Bezpieczne przedszkole ma opiekować się każdym dzieckiem w równym stopniu, a z rodzicami pozostawać w stałym kontakcie. Dzięki JaJunior ten drugi element może zostać spełniony w 100%, program umożliwia bowiem korzystanie z takich elementów jak: poczta wewnętrzna, aplikacje na smartfona, system powiadomień, kalendarz wydarzeń, stronę z newsami itp.

Dzięki JaJunior rodzice mogą być również pewni co do profesjonalizmu placówki i jej nowoczesnego podejścia do organizacji pracy. Te przedszkola, które przyłączają się do programu zostają wyposażone w innowacyjne narzędzie, usprawniające pracę i zdecydowanie modernizujące komunikację na linii przedszkole – rodzice. To, co do tej pory było trudno osiągalne, stało się zatem bardzo proste - rodzice na bieżąco otrzymują najważniejsze wiadomości z życia przedszkola, a przedszkole ma pewność, że każdy rodzic został o wydarzeniu powiadomiony.

Przedszkola rezygnujące z półśrodków na rzecz programu JaJunior są zatem placówkami, które wiedza czego chcą rodzice i co należy w tej kwestii zagwarantować dzieciom.

Trzecim elementem programu JaJunior, który stanowi korzyść dla rodziców, jest jego mobilność. Gdziekolwiek bowiem rodzice się znajdują, o każdej porze dnia i nocy, przy użyciu niewielkich środków, mogą mieć swoje dziecko blisko siebie i dbać o jego bezpieczeństwo. Aplikacje na smartfony to jedno z najbardziej nowoczesnych rozwiązań pozwalających rodzicom zdalnie czuwać nad dzieckiem.

Program JaJunior to zbiór wielu korzyści dla rodziców, przedszkoli i dzieci, a o wszystkich pozostałych, których tutaj nie wymieniono, można się przekonać przystępując do programu JaJunior.pl

Jajunior - to nie tylko korzyści dla rodziców, ale również dla przedszkoli i przede wszystkim dla przedszkolaków:
Poznaj pozostałe funkcjonalności, które tworzą ten innowacyjny program dla przedszkoli

Certyfikat Jakości KidZone dla JaJunior.pl Certyfikat Jakości KidZone dla JaJunior.pl