Kalendarz wydarzeń z przypomnieniami

Dla każdego przedszkola bardzo ważna jest organizacja czasu pracy, jak również dokładne planowanie wydarzeń. Ponadto o zaplanowanych w przyszłości wydarzeniach przedszkola winny informować zarówno dzieci, jak i rodziców.

JaJunior oferuje Państwu bardzo proste a zarazem profesjonalne i szybkie rozwiązanie kwestii informowania rodziców o zbliżających się wydarzeniach, dzięki wykorzystaniu aplikacji kalendarza dostępnej dla przedszkoli przystępujących do programu JaJunior.

Kalendarz wydarzeń JaJunior to narzędzie posiadające wiele zalet i możliwości, do których należy przede wszystkim zaliczyć:

- możliwość dodawania przyszłych i przeszłych wydarzeń, wraz z ich podlinkowaniem np. do galerii zdjęć,
- możliwość przypisywania newsów do konkretnych dat w kalendarzu,
- możliwość automatycznego zamieszczania w kalendarzu informacji o zbliżających się płatnościach (w tym przypadku rodzice mogą uzyskać również informacje o potwierdzeniu wpłaty lub na temat powstałych zaległości),
- możliwość wysyłania informacji zamieszczanych w kalendarzu na smartfony, emaile lub wewnętrzną pocztę rodziców,
- możliwość wysyłania powiadomień i przypomnień na kilka dni przed zaplanowanym w kalendarzu wydarzeniem.

Kalendarz wydarzeń JaJunior w znacznym stopniu usprawnia komunikację na linii przedszkole – rodzice, oraz gwarantuje rodzicom stały i aktualny dostęp do najważniejszych informacji związanych z życiem przedszkola. Dzięki kalendarzowi JaJunior przedszkola mają pewność, że rodzice zostali poinformowani o wszystkim co ważne, a rodzice mają pewność, że nie ominęły ich najważniejsze wydarzenia z życia przedszkolaków.

Certyfikat Jakości KidZone dla JaJunior.pl Certyfikat Jakości KidZone dla JaJunior.pl