CMS do prowadzenia strony www przedszkola

Współczesne przedszkole to nie tylko profesjonalna opieka nad dziećmi,
ale również stały i bezproblemowy kontakt z rodzicami.
Jedną z najnowocześniejszych form informowania rodziców o działalności przedszkola i postępach przedszkolaków są witryny internetowe prowadzone przez placówki.

Dla ułatwienia i znacznego poszerzenia możliwości JaJunior oferuje innowacyjny system zarządzania treścią dedykowany dla przedszkoli.

CMS oferowany przez JaJunior to pakiet wielu korzyści, które usprawnią i przyspieszą informowanie rodziców dzięki takim elementom jak: aktualności, galeria, jadłospis, kalendarz wydarzeń, poczta i wiele innych.

Przedszkola, które zdecydują się korzystać z CMS JaJunior znacząco odczują również zmniejszenie kosztów związanych z opłacaniem domeny, hostingiem czy pracą webmastera.

Mówiąc o pakiecie korzyści CMS JaJunior należy podkreślić kilka najważniejszych elementów, które owe korzyści gwarantują:

- po pierwsze - bardzo łatwa i przyjemna obsługa strony, nie wymagająca specjalistycznej wiedzy, oparta na przyjaznych użytkownikowi formularzach i gotowych szablonach graficznych,
- po drugie - nieograniczona ilość podstron, duża ilość miejsca w galerii, i w bibliotece plików, w której przedszkola mogą gromadzić pliki w formatach .pdf, .doc i innych (np. jadłospisy, regulaminy, programy pracy, itp.),
- po trzecie - bardzo dobrze opracowany system newsów służący do publikowania aktualności z życia przedszkola, umożliwiający natychmiastowe powiadamianie rodziców o ważnych wydarzeniach dzięki informacji wysyłanej na adres pocztowy lub aplikację smartfona,
- po czwarte - wewnętrzna poczta usprawniająca komunikację na linii przedszkole – rodzice,

Przedszkola przystępujące do programu JaJunior mogą się przekonać, czy powyższe zalety CMS JaJunior w jakikolwiek sposób wpłyną na funkcjonowanie dotychczasowych lub zupełnie nowych przedszkolnych witryn internetowych.

Jajunior - to nie tylko CMS do prowadzenia strony www przedszkola:
Poznaj pozostałe funkcjonalności, które tworzą ten innowacyjny program dla przedszkoli

Certyfikat Jakości KidZone dla JaJunior.pl Certyfikat Jakości KidZone dla JaJunior.pl